E-strony – strony internetowe

Głos użytkowników – komentarze i oceny

Listopad 21, 2013, autor: olsza

Komentarze są głównie domeną blogów. Nie jest to natomiast regułą. Można także udostępnić sposobność wyrażenia własnej, publicznej opinii osobom, które skorzystały z oferty naszej korporacji.

Dlaczego jednakże warto ryzykować sposobność komentowania? Starannie – ryzykować, istnieją bowiem osoby, które niekoniecznie będą wyrażały prawdziwe opinie na temat naszych usług czy towarów. Trzeba wliczyć to w możliwe i nieuniknione ryzyko. Otóż zezwalając na komentarz czy ocenę pozwalamy przyszłym osobom na zapoznanie się z rzeczywistym stanem oferty.

Wielu zadowolonych nabywców, zachwalających i polecających firmę będzie skutkowało jeszcze większym ruchem na stronie internetowej WWW. Któż z nas nie korzysta z polecanych usług korporacji czy sklepów? Wypisywanie pustych frazesów poprzez samych twórców witryny niekoniecznie przyniesie porządany efekt. Zaś pozytywna ocena i komentarz na stronie, napisany poprzez niezależną osobę umożliwi realnie podejść do sytuacji.

Jak już wspomniałem, przed decyzją uruchomienia sposobów komentowania czy oceniania mojej oferty, trzeba przygotować się na osoby chcące zaszkodzić reputacji firmy. W bardzo wielu sytuacjach w tak zaistniałych okolicznościach będzie to niesłuszne, lecz należy posiadać to na uwadze.

Strony internetowe – ciekawostki
Pierwsza strona internetowa, która powstała na świecie zbudowana była o elementy HTML. Zaistniała ona 6 Sierpnia 1992r i została założona przez brytyjskiego naukowca Tim Berners-Lee. Obecnie istnieje pod tym samym adresem co na początku i można przejrzeć i porównać dzisiejsze strony internetowe z tą, pierwszą.